Ваша корзина
X

Ваш кошик порожній

Поради початківцям рукодільницям

Розглянемо актуальні і прості поради з в’язання, які допоможуть як початківцям майстрам, так і досвідченим фахівцям. В’язання є хобі, де регулярно можна відточувати навички, вчитися.
Корисні поради з в’язання виробів:
1. Відточування навичок в’язання рівного полотна вимагає тренування, тому намагайтеся кілька разів в’язати однакові візерунки, це дозволить освоїти техніку.
2. Якщо якийсь елемент не виходить, його краще розпустити, вив’язати заново, щоб створити ідеальне виріб, а також поліпшити навички. Так ви зможете в подальшому в’язати речі без дефектів.
3. При необхідності розпускання вироби та в’язання нового полотна нитки потрібно випрати, випрямити, інакше петлі не будуть рівними.
4. Для в’язання непомітних зменшень необхідно міняти спиці на менші при вив’язування петель, провязивать виворітні петлі під лицьовими.
5. Не потрібно економити гроші на пряжі, так як якісний матеріал буде служити набагато довше. Для дитячих речей краще віддати перевагу мериносову пряжу, вона м’якша, що не буде колотися.
6. Перед виготовленням вироби необхідно спочатку в’язати зразок, закрити петлі, випрати, висушити полотно, а потім робити заміри та розрахунки для готової речі.
7. При в’язанні планки, горловини, манжета до основної нитки потрібно додати тонку гумку. Це дозволить запобігти розтягування частин вироби в процесі експлуатації.
8. При в’язанні лицьовій гладдю перший ряд потрібно виконати гумкою 1 * 1, тоді край вироби не буде закручуватися.
9. Допоміжна спиця повинна бути трохи товщі інших.
10. При в’язанні п’яти, миска на носках необхідно застосовувати додаткову щільну нитку, яка дозволить довше зберегти виріб від зносу.
11. При роботі необхідно застосовувати маркери, кольорові нитки, які дозволять орієнтуватися в кількості петель, не виконувати їх перерахунок.
12. Якщо при в’язанні двома і більше нитками вони скручуються, заплутуються, полотно необхідно повертати відповідно до такої схеми: після пров’язування лицьового ряду розгорнути полотно проти годинникової стрілки, після пров’язування виворітного ряду розгорнути полотно за годинниковою стрілкою.
Прості рекомендації допоможуть у створенні гарних виробів, а також економії часу на в’язання. Купити пряжу на будь-який смак ви можете в інтернет-магазині «Nitochki». Чекаємо на ваш дзвінок!

хочете отримати

безкоштовну консультацію?

просто заповніть форму, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом