Ваша корзина
X

Ваш кошик порожній

Терапія в’язанням

Деякі вважають, що в’язання є заняттям для бабусь на пенсії. Але ця теза є помилковою. Дана робота має терапевтичний, заспокійливий ефект, дозволяє привести до ладу нервовий, психічний стан. Дана терапія корисна не тільки для людей пенсійного віку.

Переваги в’язання:

Багато людей, які захоплюються рукоділлям, відзначають, що їхній психологічний стан істотно поліпшується при даній роботі. Вони фокусуються на творчості, відволікаються від повсякденних турбот, страхів. Тому в’язання вважається терапевтичним заняттям, яке сприятливо впливає як на психіку, так і розвиток моторики, поліпшення рухових функцій, запобігає виникненню і розвитку суглобових патологій.

В Університеті Британської Колумбії у 2009 році проводилося дослідження. У ньому брали участь 38 жінок, які страждають на нервову анорексію. Після навчання в’язання і роботи 74% відзначили зниження страхів при в’язанні. Автор праці, пов’язаного з користю в’язання, тренер з ведення здорового способу життя Бетсан Коркхілл з Англії розробив сайт, щоб оцінювати ефективність терапевтичного в’язання. Близько 54% ​​людей, хто відчував клінічну депресію, відзначали почуття щастя під час занять в’язанням, поліпшення психологічного, психічного стану.

Завдяки в’язанню стимулюється робота м’язів, суглобів, а також обох півкуль мозку. Робота проводиться рівномірно, що також є перевагою, тому що дозволяє поступально розвивати обидві півкулі мозку. У психології існують подібні методики терапії, які сприяють корекції поведінкових розладів, депресивних станів та інших розладів

Бетсан Коркхілл визначив схему сприятливого впливу в’язання на людину. Згідно з нею, в’язання = рухові стереотипи + положення рук + збагачення світу переживань + соціальну взаємодію + незалежність від розташування в просторі.

Дуже важливо, що процес в’язання дозволяє не тільки звільнити думки, але і сприяє поліпшенню мозкової діяльності, нормалізації роботи суглобів, при цьому нитки і спиці можна взяти з собою всюди. Це особливо важливо для тих, хто страждає фобіями, панічними станами, так як в будь-який час у випадку загрози виникнення нападу людина може почати в’язати.

Купити пряжу і інструменти ви можете в нашому інтернет-магазині Nitochki

хочете отримати

безкоштовну консультацію?

просто заповніть форму, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом